Soğuk kış mevsimlerinin en keyifli anı, evinizde geçirdiğiniz zamanlardır. Bu keyfi evinizde sıcak ve renkli bir köşe hazırlayarak daha eğlenceli hale getirmeye ne dersiniz?

Hazırlayacağınız köşenin olmazsa olmazı yumuşacık yastıklar… Bir puf, berjer ve üzerine alacağınız oduncu battaniyesi… Sonbaharın renkleri kendini kırlentlerde göstermeye başladı.

Sezonun öne çıkan renkleri bordo, siyah, yeşil tonları, gri ve kahverengi olurken; yaprak ve insan figürlerini de desenlerde sıkça göreceğiz. Sonbaharın havasını evinize taşımak için yastıklar ile işe başlayabilirsiniz. Renkli kırlentlerinizi kaldırarak, sezona uygun kırlent modellerini koyabilirsiniz.

Salonunuzun aydınlık olan köşesine koyacağınız deri bir berjer ve lamba hoş bir görüntü verecektir. Soğuk havayı yatak odanızda hissetmek istemiyorsanız kürk dokulu yastıklar ve yatak örtülerini tercih edebilirsiniz. Salon için ise, doğal ve sıcak tonlar birebir olacaktır.

Dekoratif yastıklarınızı senenin modası olan keçelerden seçerek farklı bir hava oluşturabilirsiniz. Mutfağınıza sıcak bir hava katmak için koyu renkler dışında, sşeftali, sarı ve pembe tonlarından faydalanabilirsiniz.

Eviniz de sıcak bir ortam yaratırken lambaları da unutmayın. Sarı ışık veren lambalar son derece hoş görüntü verecektir.